Blogs

5 lietas, kas jādara katram loteriju spēlētājam

Pēdējo desmit gadu laikā loteriju spēle un tās atbalstītāju pulks ir strauji audzis. Masveidā pieaug dažādas jaunas loterijas, mainās to noteikumi un spēles metodes. Šobrīd loterijas tiek pārdotas arī tiešsaistē, tāpēc to lietotāju skaits ir vēl vairāk palielinājies. Ja uzskati sevi par veiksmīgu loteriju spēlētāju, vai arī vēlies par tādu kļūt, izlasi piecas lietas, kurām nepieciešams sekot.

* Vairāk spēlē tiešsaistes loterijas
Vai tu vēl joprojām dodies uz mazumtirdzniecības vietām, lai iegādātos ik nedēļas loterijas biļetes? Daudz vieglāk pirkumu veikt tiešsaistē, izmantojot savu viedtālruni, datoru vai planšeti. Vienalga, vai esi mājās vai pārbraucienā, ja vien tev ir interneta pieslēgums, jebkurā vietā vari iegādāties un apskatīties rezultātus. Nav vairs jāstāv garās rindās pēc laimīgās biļetes iegādes. Liela priekšrocība, izmantojot tiešsaistē biļešu pakalpojumus ir tāda, ka var pieteikties atgādinājumu saņemšanai, un pakalpojuma sniedzējs tev uz e-pastu aizsūtīs ziņojumu, kad tuvojas lielais laimests. Tu pats vari apskatīties kādi ir laimesti un to statistika. Neviens avīžu kioskā neies tev atstāstīt par pēdējam tendencēm loteriju biznesā, turpretī interneta tiešsaistē ir brīva informācija visam, ko vēlies uzzināt.

* Izmēģini jaunas loterijas
Patstāvīgiem spēlētājiem droši vien ir kāda mīļākā loterijas spēle, kuru tie spēlē regulāri. Bet, būsim godīgi, tas bieži vien ir tāpēc, ka reālā iegādes vietā nav liela izvēle. Internetā tu vari iesaistīties dažādās loteriju spēlēs vienlaicīgi, gan vietējās valsts loterijās, gan lielās starptautiski zināmās spēlēs. Ja nekad neesi mēģinājis citas loterijas, ir pienācis laiks pamēģināt ko jaunu. Jo kā saka – kas neriskē, tas nevinnē. Ik pa laikam var pamēģināt kādu jaunu loterijas veidu.

* Izvēlies nejaušus skaitļus
Vai tu izvēlies loterijas biļešu skaitļus, pamatojoties uz savu laimīgo ciparu, dzimšanas dienas datumu, vai citu īpašu dienu? It īpaši, ja tu to dari katru nedēļu, liec vienus un tos pašus skaitļus, pastāv maza iespēja, ka vinnēsi loterijā. Protams, loterija ir veiksmes spēle, taču tās darbība ir pamatota uz nejaušu skaitļu ģeneratoru, kas ir īpaša datora programma. Internetā ir iespēja lietot vietnes, kuras ar datora programmu izvēlas pavisam nejaušus skaitļus. Loteriju spēlētāji vairāk uzticas šādiem nejauši izvēlētiem skaitļiem, kurus uzrāda datora programma, jo loteriju izlases skaitļi tiek noteikti izmantojot tādas pašas funkcijas.

* Vienmēr turi drošībā savu biļeti
Cik nav dzirdēts, ka ziņās stāsta par cilvēkiem, kuri pazaudējuši izšķirošās loterijas biļetes. Ar dziļu nožēlu varu iedomāties, kā jūtas cilvēks, kurš nespēj atrast sava laimesta zelta papīrīti. Taču tas ir patiešām vienkārši – pazaudēt biļeti, netīšām to izmest vai izmazgāt kopā ar džinsu biksēm. Ja pieturies pie vecajām biļešu iegādēm kioskos, tad vienmēr paturi prātā, kur noliec biļeti. Vietai ir jābūt drošai no citu acīm, bet tā, lai pats atceries. Protams, drošākais veids kā izvairīties no loteriju biļešu pazaudēšanu ir iegādāties tās tiešsaistē.

* Izvairies no nepazīstamām interneta vietnēm
Neatpazīstot ļaundarīgu rīcību, vari kļūt par krāpšanas upuri. Pēdējās krāpšanas tendences ir sūtīt uz e-pastiem viltus paziņojumus, ka esi vinnējis loterijā, vai tūlīt vinnēsi, ja uzspiedīsi uz saites. Šādas reklāmas ir viegli pamanāmas, jo parasti mirguļo, varbūt pat izdod kādu skaņu. Taču jāatceras, ka neviena loterijas vietne nesūta šādus paziņojumus. Apmeklē tikai pazīstamākās tīmekļa vietnes, kuras ir sertificētas nodarboties ar loterijas biļešu tirgošanu.