Blogs

EuroJackpot Laimesti

EuroJackpot loterija ir viena no lielākajām loterijām Eiropā un tāpēc, ka šajā valstī piedalīties var līdz pat 270 miljoniem iedzīvotāju, tad šajā loterijā uzvarot Jackpot galveno laimestu ir iespējams saņemt līdz pat 90 miljoniem Eiro. Protams, pērkot vienu biļeti, izredzes uzvarēt it tikai 1:95 miljoniem, bet ja tev paveicas un tu atmini visus 5 + 2 skaitļus tad EuroJackpot izloze var padarīt tevi stāvus bagātu un tev vairs savā dzīvē nekad nebūs jāstrādā algotu darbu, jo tu varēsi dzīvot uz procentiem, kas tad nāk no no naudas kas būs investēta vai arī kas tiks uzglabāta bankā.

EuroJackpot savā pastāvēšanas laikā ir izveidojis ļoti daudz miljonāru un papildus tam vēl arī sniedzis Eiropas valstīm nodokļus, kurus tad šīs valstis var izmantot dažādu sociālo vai cita veida programmu veidošanai. Un vēl papildus tam šī loterija arī nostrādina simtiem cilvēku, jo katrā valstī ir jābūt cilvēkiem, kas uzrauga un seko līdzi izlozes darbībām, kā arī reklamē šo izlozi un kontaktējas ar laimētājiem.

EuroJackpot galvenais laimests ir pietiekoši liels, lai to uzvarot cilvēkam vairs nebūtu jādomā par darbu un to, kā nodrošināt sevi vai savu ģimeni ar ēdienu, pārtiku un citām pirmās nepieciešamības precēm. Bet tāpēc, ka šo laimestu atšķirības var būt visai iespaidīgas (10 miljoni pret 90 miljoniem) tad arī dzīvesstils, ko ir iespējams piekopt pēc laimesta vinnēšanas var krasi atšķirties. 10 miljonus Eiro loteriju uzvarētāji var visai ātri notērēt un jau 5 līdz 10 gadu laikā viņiem var nākties sākt atkal strādāt, bet 90 miljonus jau ir daudz grūtāk notriekt, un, kaut vai ieliekot daļu no šī laimesta banka ir iespējams pelnīt procentus un būtībā dzīvot no šiem procentiem. Piemēram, ja cilvēks, kurš tikko ir uzvarējis EuroJackpot un saņēmis 90 miljonus Eiro 10 miljonus ieliek bankā ar 5% gada peļņu tad katru gadu procentos vien šī nauda nopelnītu 500 tūkstošus Eiro, ar ko tad ir vairāk nekā gana lai varētu šiki dzīvot.

Nereti tiek dzirdēti stāsti par to, ka loteriju uzvarētāji pēc savu laimestu saņemšanas ieslīgst depresijā un atsvešinās no saviem tuviniekiem un draugiem tāpēc, ka pēkšņi visi prasa viņiem naudu. Bet ja tu būsi uzmanīgs un pie katras savas darbības piedomāsi, tad viena šāda veiksme var pilnīgi pārvērst tavu dzīvi un ļaut tev darīt tās lietas, ko tu vienmēr esi gribējis nevis vergot par ik-mēneša algu, darot tādas lietas, ko tev nepatīk.