Blogs

Kā laimēt loterijā?

Loterijas pēc savas būtības ir laimes spēles un tāpēc tajās nav iespējams uzvarēt ar dažādām darbībām, kuras var iemācīties vai apgūt treniņu procesā. Bet loterijās viss ir atkarīgs no tā, cik veiksmīgs tu esi un kā jau mēs zinām, tad neviens līdz šim vēl nav atklājis kas tad īsti ir veiksme un kā to izmantot savā labā. Tāpēc ir daudz un dažādi ieteikumi, kurus tad loteriju un tajā skaitā aīr EuroJackpot spēlētājiem vajadzētu izmantot, lai iegūtu kaut nedaudz lielākas izredzes uzvarēt lielo laimestu. Un citreiz mums pietrūkst tikai nieks, kā viena vai 2 bumbiņas līdz galvenajai balvai un tad mēs domājam, cik labi būtu bijis, ja mums būtu bijusi labāka veiksme!

Ziņās un sociālajos mēdijos ik pa laikam ir redzami veiksmes stāsti par tādiem veiksminiekiem, kuriem izdevies vairākas reizes uzvarēt loterijās miljonus un izdzirdot šādus stāstus uzreiz mēs aizdomājamies, kāpēc gan šiem cilvēkiem tik daudz veicas, bet gan mums pašiem neveicas. Un es neticu, ka tā var būt vienkārša sakritība, ka daži cilvēki laimē šādus laimestus vairākas reizes pēc kārtas, bet tajā pašā laikā kāds cits spēlē EuroJackpot vai kādu citu loteriju katru nedēļu bet viņam līdz šim vēl nav paveicies. Noteikti, ka šie “veiksmīgi” cilvēki ir izveidojuši kaut kādu sistēmu, kas tad viņiem arī palīdz uzvarēt neskatoties uz to, ka izredzes to izdarīt ir niecīgas.

Bieži vien esmu dzirdējis salīdzinājumu tam, ka uzvarēt loterijā ir mazākas izredzes nekā tam, ka tev uz galvas vienkārši gaišā dienas laikā uzkritīs meteorīts vai arī iespers zibens no skaidrām debesīm. Bet katru nedēļu visās lielajās loterijās uzvar cilvēki un lai vai cik mazas izredzes viņiem būtu, tomēr viņiem tās izdodas pārvarēt un saņemt šo lielo naudas balvu, kas viņiem pēc tam ļauj vairs nekad nestrādāt.

Bet kādus tad praktiskus ieteikumus es varu sniegs loteriju spēlētājiem?

  • Spēlē noteiktā dienā un laikā – Katru reizi, kad tu pērc loterijas biļetes tev ir jāpiedomā pie tā, kādā laikā tu to dari un vai tu katru nedēļu to dari vienā laikā vai maini savus laikus? Piemēram, ja tavs laimīgais skaitlis ir 2, tad noteikti, ka vislabākais laiks, kad iegādāties Loterijas biļeti ir tieši 22:22 un uzreiz to aizpildīt un nosūtīt vai arī to vienkārši darīt internetā. Protams, daudzi uzreiz teiks, ka tā ir māņticība, bet tomēr es zinu daudzus cilvēkus, kam vienkārši “veicas” tāpēc, ka viņi vienmēr loterijās piedalās vienādos laikos.
  • Izvēlies skaitļus pareizi – Skaitļi, ko tu aizpildi savā loterijas biļetē ir ļoti svarīgi un tev vajadzētu tos izvēlēties ļoti nopietni. Noteikti ka ir jāatzīmē tavi laimīgi cipari un tavs “mīļākais” skaitlis, bet vajag arī izdarīt pētījumus, kuri skaitļi tad parādās loterijās biežāk kā citi un tādā veidā tu vari palielināt savas izredzes!
  • Skatīties vai neskatīties izlozi – Ir ļoti daudzi cilvēki, kas nekādā gadījumā neskatās izlozi, kurā tad viņi piedalās tiešraidē, tāpēc, ka tas var sabojāt viņu izredzes uzvarēt un, lai gan tas atkal liekas māņticīgi, tomēr neskaitāmi cilvēki ir pierādījuši, ka šī sistēma strādā!

Bet galu gaļa, katram ir jāatrod viņa paša veiksmīgās darbības un veiksmīgi skaitļi, jo šādi universāli ieteikumi var strādāt vai arī nestrādāt un tāpēc arī katram ir pašam jāpadomā ko viņš varētu darīt lai uzlabotu savas izredzes!