Blogs

Kāpēc izvēlēties spēlēt loterijas internetā?

Avīzes un žurnāli raksta par loterijām, to iegādi un laimestiem. Viena lieta, kas izceļas ir tā, ka cilvēki patiešām var kļūt bagāti, spēlējot dažādas loterijas. Tās var iegādāties dažādās vietās, gan reālā tirdzniecības vietā, gan internetā. Pāreja no loteriju kioskiem uz iepirkumiem internetā notiek straujos tempos. Ja vēl joprojām šaubies, kur labāk iegādāties biļetes, izlasi zemāk esošos punktus.

Drošība

Ja tev kaut vienu reizi ir bijusi nelaime ar pazaudētu biļešu meklēšanu, tad šis ir pirmais iemesls, kāpēc sākt pārdomāt savus pirkšanas ieradumus. Ņemot vērā, ka pirkumi tiek veikti internetā, nepastāv pilnīgi nekāds risks, ka biļete tiks nozaudēta. Tiešsaistē var saņemt apliecinājumu, ka pirkums ir veikts, un viss, kas ir jādara – jāgaida rezultāti. Arī tad, ja esi palaidis garām pārraidi, kad notiek ciparu izspēle, tava biļete nemainīgi paliks vietā, kur to iegādājies līdz pat pašām spēles beigām.

Privātums

Lai gan loterijas netiek uzskatītas par nelegālām vai aizliegtām, tomēr cilvēku vidū pastāv aizspriedumi par azartspēļu biļešu iegādi noteiktās sociālās aprindās. It sevišķi mazos ciematiņos, kur visi viens par otru zin un baumas izplatās ātrāk par gaismas ātrumu, viens nepareizs pirkums veikalā, un visi jau zinās tavu aizraušanos ar loterijām. Interneta iegāde ļauj tev pasargāt savu privātumu, neviens nezina, ko un kad tu spēlē. Arī lielās pilsētās, sabiedrībā zināmi cilvēki izvairās no publiskas loteriju iegādes, lai nenonāktu sociālo diskusiju krustugunīs. Piemēram, Baznīcas mācītājs nekad neies un neiegādāsies azartiskas loterijas spēles sociālo aizspriedumu dēļ.

Lielākas iespējas uzvarēt

Tas varētu izklausīties tālredzīgi, jo visiem zināms, ka loterijās ir diezgan grūti uzvarēt. Tomēr tu vari ievērojami uzlabot savas iespējas uzvarēt, ja izmantosi instrumentus, ko piedāvā tiešsaistes loterijas. Piemēram, zināms, ka daudzas tiešsaistes vietnes izveido akcijas, pērkot vairākas biļetes, par mazāku samaksu. Tas ļauj iegādāties vairāk biļetes par lētāku summu, nekā to iegādātos kioskā. Un protams – jo vairāk biļetes iegādātas, jo lielāka iespēja vinnēt.

Lielākas ērtības

Viens no lielākajiem iemesliem, kāpēc cilvēki arvien mazāk iegādājas avīžu kioskos vai benzīntankos loterijas biļetes ir – stāvēšana garās rindās. Cieš visi apmeklētāji: tie, kuri gaida rindā pēc loterijas biļetēm, kā arī tie, kuri tikai stāv lielā rindā, lai samaksātu par ielieto degvielu. Dažkārt loterijas biļešu iegādes laikā pārdevējam ir jāievada attiecīgie skaitļi savā ierīcē, kas vēl vairāk paildzina iegādes laiku. Mājās tu vari sēdēt savā pidžamā pie kafijas krūzes un iegādāties internetā loterijas biļetes.

Nav ģeogrāfiskie ierobežojumi

Internets ikvienam spēlētājam sniedz neierobežotas iespējas iegādāties loterijas spēles visā pasaulē. Tu vari dzīvot Dienvidāfrikā, bet vēl joprojām turpināt spēlēt savu iecienīto EuroJackpot, kuru praktiski spēlē tikai Eiropā. Daudzi spēlētāji izvēlas spēlēt lielās globālās loterijas spēles, jo vietējās loterijās nav tik liels vinnesta uzkrājums.

Garantētas izmaksas

Katru gadu cilvēki laimē miljoniem dolāru, eiro vai mārciņu, taču tā netiek izsniegta, kamēr nav uzrādīta loterijas biļete. Ja cilvēks ir pazaudējis savu biļeti, tad šis laimests paliks neizņemts un nav pieļaujamas nekādas iespējas to dabūt. Kad tu spēlē internetā, nav absolūti nekādas problēmas, ka nesaņemsi naudu, ja skaitļi sakritīs ar izlozētajiem. Arī tad, ja personīgi aizmirstās pārbaudīt un salīdzināt izlozētos skaitļus ar savu biļeti, par uzvaru tev tiks paziņots nekavējoties. Nauda tiks ieskaitīta, jo biļete automātiski ir saglabāta vietnē, kur tu esi to iegādājies.