Blogs

Laimīgie skaitļi loterijās

Loterijas ir interesants veids, kā iegūt iespēju uzvarēt ļoti lielu naudas summu un, kā jau mēs visi zinām tad, tas, kurš nepērk šīs loterijas biļetes tad arī nesaņem šo iespēju uzvarēt tajās. Bet tā, kā lielo loteriju izredzes parasti ir pat zemākas kā 1: 90 miljoniem (kā tas ir EuroJackpot loterijā) un tāpēc jebkura darbība, kas tev var palīdzēt uzvarēt šajā loterijā ir jāizmanto. Un tāpēc arī daudzi cilvēki bieži vien meklē laimīgos skaitļus un mēģina apiet šīs zemās izredzes ar dažādām zinātniskajām vai ne tik zinātniskām metodēm. Lai gan līdz šim neviens zinātniski nav pierādījis veidu, kā ir iespējams samazināt šīs izredzes neskaitot iegādājoties vairākas biļetes ar dažādiem skaitļiem, tomēr vairākkārtējie loteriju uzvarētāji parasti piekopj metodes, kas viņiem ļauj uzvarēt vairākas reizes, kamēr ikdienas cilvēks nevar saņemt pat mazākos laimestus.

Šīs tad arī ir visplašāk zināmās metodes, kuras jūs varat izmantot, lai izvēlētos savus laimīgos loterijas skaitļus:

  • Zodiaka zīmes – Viena no populārākajām metodēm, kādu jūs varat izmantot lai atrastu savus laimīgos loterijas skaitļus ir atzīmēt nozīmīgus dzimšanas datumus skatoties uz zodiaka zīmēm. Piemēram, ja jūs esat dzimis Maija sākumā un esat Vērsis, tad jums noteikti vajadzētu izvēlēties tieši vairāk skaitļus, kas ietilpst jūsu zodiaka zīmē, kā piemēram 06, 05, 65 utt. Šī metode arī var tikt izmantota ar dažādiem citiem dzimšanas datumiem, kā, piemēram, jūsu bērnu dzimšanas datumu vai vecāku dzimšanas datumus. Protams, šī metode nav zinātniski pierādīta, bet tas nenozīmē, ka tā ka tā nestrādā!
  • Nozīmīgi datumi – Nākamā metode, kuru tu vari izmantot lai palielinātu savas izredzes uzvarēt loterijā ir ņemt skaitļus no dažādiem nozīmīgiem datumiem, kā tavas valsts proklamēšanas dienu, savu kāzu dienu un citus datumus kuri tev ir nozīmīgi. Un arī tieši pretēji populārajai kultūrai tādi skaitļi, kas citiem var likties neveiksmīgi tieši otrādi varbūt patiesībā ir tieši tev veiksmīgi. Šeit piemēram var izvēlēties skaitli 13, kas patiesībā tiek dēvēts par neveiksmīgu skaitli un varbūt tāpēc daudzi cilvēki to neizvēlas, bet tu izvēloties to palielini savas izredzes uzvarēt.
  • Izvēlies savus skaitļus nevis ļauj to darīt datoram – Svarīgi ir arī visus loterijas skaitļus izvēlēties pašam, nevis to ļaut darīt datoram. Kad tu pats izvēlies skaitļus, tad tu var izmantot visas šīs metodes un palielināt savas izredzes uzvarēt, bet ja tu skaitļus ļauj izvēlēties datoram, tad tu nekādā veidā nevari palielināt savas izredzes. Un tieši otrādi datori var būt ieprogrammēti lai tie neizvēlētos kādus noteiktus skaitļus, kuri patiesībā tiek izlozēti visbiežāk un tāpēc šādi automātiski mēģinot spēlēt loteriju tu vienkārši izmet naudu par neko!
  • Pārbaudi skaitļus, vai tie ir uzvarējuši – Un tad, kad tu ar dažādām metodēm esi izvēlējies savus laimīgos skaitļus pēdējā darbība, kas tev ir jāveic ir jāpārbauda iepriekšējā loterijās un jāskatās vai tavi skaitļi ir bijuši vairāk vai mazāk izvēlēti kā vidējais rādītājs. Šeit tad arī tiek izmantota zinātne un pretēji, kā tev teiks citi spēlētāji tev ir jāizvēlas skaitļi, kuri tiek izlozēti vismazāk, jo tiem it lielāka iespēja būt izlozētiem nākotnē. Tur pretī tie skaitļi, kas jau ir izlozēti iepriekš šoreiz varbūt netiks izlozēti, jo to iespēja iz mazāka tieši tāpēc, ka tie jau vairākas reizes ir izkrituši!